decoration

SIM

O Serocku

System Informacji Miejskiej, to jednolity system oznaczeń i nośników ułatwiających poruszanie się i orientację w gminie oraz ułatwiający dostęp do informacji o niej. SIM wpływa nie tylko na wizerunek i estetykę miejsc ale także podnosi  komfort przebywania w gminie i korzystania z jej atrakcji.

W założeniach SIM zostały wyróżnione obszary tematyczne w zakresie funkcjonowania miasta i gminy: historia, natura, mieszkańcy i życie codzienne, turystyka, biznes i inwestycje, sport i rekreacja, kultura. Każdy z obszarów ma również swoją kolorystykę. W ramach poszczególnych obszarów realizowana będzie komunikacja z wykorzystaniem projektów nośników informacji.  

Dodatkowo opracowanie SIM dla Miasta i Gminy Serock wzbogacono o dwa elementy. Pierwszym z nich jest znak marki Serock dedykowany Systemowi Informacji Miejskiej, który wzmacnia i czyni spójnym przekaz plastyczny poszczególnych nośników informacji. Drugim - hasło promocyjne gminy „Na szlaku możliwości” – wskazujące na potencjał miejsca. 

Najważniejsze nośniki SIM:

  • tablice adresowe uliczne i numeryczne
  • tablice dla ruchu pieszego i kołowego
  • tablice informacyjne naścienne
  • tablice informacyjne wolnostojące

Przygotowany system Informacji Miejskiej dla Miasta i Gminy Serock   jest czytelny, przyjazny i otwarty dla mieszkańców oraz gości odwiedzających gminę Serock. Mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo te rozwiązania pozytywnie i poczujecie się ambasadorami marki Serock. Zachęcamy do zamieszczenia na swich posesjach tablicvzek adresowych, zgodnych z kolorystyką serockiego Systemu Informacji Miejskiej. Więcej informacji tutaj: https://www.serock.pl/4260,tablice-numeryczne-dla-mieszkancow

 

Galeria

Bądź na bieżąco!

Odkryj Serock z naszą aplikacją mobilną! Znajdź najbliższe wydarzenia, atrakcje i ważne informacje. Pobierz teraz i zanurz się w pełnym możliwości życiu miejskim!